Aktualności

Pożyczka Prestige – poczuj się wyróżniony!

07:00 22.08.2013

W Kasie Wybrzeże dbamy, aby każdy był traktowany indywidualnie i czuł się wyjątkowo. Przyjdź do placówki i przekonaj się sam, jak atrakcyjną ofertę możesz otrzymać.

Pożyczka Prestige przeznaczona jest dla osób mających stałe dochody i dobrą historię kredytową, których średni miesięczny dochód wynosi min. 2200 zł netto. Możesz pracować na etacie od co najmniej roku, być emerytem lub rencistą, prowadzić od co najmniej 2 lat działalność gospodarczą na ogólnych zasadach opodatkowania, być rolnikiem z udokumentowanymi dochodami, by poczuć się prestiżowo w Kasie Wybrzeże.

Pożyczka Prestige to propozycja dla osób poszukujących szybkiej i dobrej ofertę pożyczkowej. Decyzję kredytową można otrzymać nawet w jeden dzień, przy minimum formalności. Członek Kasy ma możliwość otrzymania obniżki oprocentowania na przykład za: zlecenie przelewu wynagrodzenie na rachunek w Kasie, dobrą historię kredytową, staż członkowski czy wykup dodatkowych udziałów. Raty możemy spłacać nawet przez 10 lat, a maksymalna kwota pożyczki jest zależna wyłącznie od zdolności kredytowej, minimalna kwota pożyczki to 5000 zł. Pieniądze z pożyczki możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.