Aktualności

Każdego Członka Kasy traktujemy indywidualnie

09:00 11.06.2014

Kasa Wybrzeże istnieje w Żywcu od 14 września 2012 roku. Lokalizacja w centrum miasta, blisko placówek medycznych, targowiska oraz rynku stanowi doskonałe miejsce dla prowadzenia takiej działalności.

Wśród Polaków wzrasta zapotrzebowanie na korzystną ofertę depozytową, gdyż coraz więcej osób uświadamia sobie potrzebę oszczędzania. Jako placówka Kasy Wybrzeże, możemy pochwalić się jedną z najlepszych ofert depozytowych oraz pożyczkowych w województwie śląskim. Oferta skierowana jest do różnych grup zawodowych i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Pożyczka refinansowa z długim okresem spłaty pozwala na zmniejszenie miesięcznych rat, a co za tym idzie odciążenie budżetu domowego, który u wielu osób z roku na rok jest coraz skromniejszy.

Jako Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa mamy możliwość zaproponowania Członkom Kasy Wybrzeże szerokiego wachlarza usług dodatkowych, takich jak duża liczba darmowych bankomatów, darmowa karta do konta (przez pierwszych 12 miesięcy korzystania z niej), konto z dostępem do internetu, konto z darmowym pakietem medycznym. W skład pakietu wchodzi nie tylko nieograniczony dostęp do telefonicznego Centrum Alarmowego Assistance, ale również - w przypadku nagłego zachorowania bądź nieszczęśliwego wypadku - dostęp do lekarzy specjalistów, pielęgniarki, możliwość zamówienia wizyty domowej, transport z/do placówki medycznej oraz dostawa leków, rehabilitacja, transport dzieci (bez opieki rodziców), pomoc psychologa i wiele innych.

Posiadamy także w ofercie atrakcyjne pożyczki skierowane do emerytów i rencistów oraz rachunki i oferty pożyczkowe dla przedsiębiorców.
20140526113932
Podążając za duchem czasu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Członków, proponujemy Państwu bardzo elastyczne warunki przyznawania pożyczek. Pozwala to na indywidualne podejście do aktualnej sytuacji i potrzeb naszych Członków. Takie podejście wyróżnia naszą ofertę wśród innych ofert pożyczkowych i kredytowych na rynku. W Kasie Wybrzeże nigdy nie traktujemy osób potrzebujących pożyczki wedle sztywnego szablonu oceny. Staramy się indywidualnie dopasować ofertę dla każdej osoby.
20140526121329
Organizujemy także różnego rodzaju akcje marketingowe które mają na celu zaznajomienie osób przechodzących obok placówki z ofertą naszej Kasy. W ostatnich dniach, z okazji Dnia Matki, została przeprowadzona właśnie taka akcja. Zarówno panie jak i panowie przechodzący obok naszej placówki wypełniali ankiety i mówili o swoich preferencjach odnośnie wyboru instytucji finansowych. To bardzo cenne dla nas wskazówki jak ulepszać ofertę. Przechodnie wyrażali zainteresowanie ofertą naszych depozytów oraz możliwości opłacania rachunków z promocyjną prowizją. Wszyscy otrzymywali miłe upominki z naszym logo oraz materiały informacyjne odnośnie oferowanych przez nas produktów finansowych. Zachęcaliśmy do skorzystania z naszej oferty oraz do polecenia Kasy Wybrzeże swojej rodzinie, bliskim i znajomym.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.