Aktualności

Dzień Dziecka na sportowo

15:45 03.06.2014

Szkoła Podstawowa w Krzyżu zorganizowała dla dzieci z oddziału przedszkolnego zabawę z okazji Dnia Dziecka. Placówka Kasy Wybrzeże w Czersku przy ul. Ostrowskiego 10 była jedynym sponsorem nagród.

Podczas festynu dzieci brały udział w licznych konkursach sprawnościowych. Skakały w dal, siłowały się przy przeciąganiu liny, z dużym zaangażowaniem ścigały się w biegu. Dużo śmiechu i zabawy było podczas poszukiwania rozsypanych po całym boisku cukierków, które przedszkolaki zbierały do koszyczków. Wszystkie dzieci z wypiekami na twarzy wzięły też udział w konkursie, kto najszybciej nadmucha balonik.
k-Czerskpo-korekcie-2
W tych zabawach nagrody zdobywali nie tylko zwycięzcy. Pracownicy placówki Kasy w Czersku prowadzili wiele konkursów, a po ich zakończeniu wręczali dzieciom nagrody, którymi były gadżety Kasy Wybrzeże – piłki plażowe, kredki, paczuszki kredy do malowania np. na asfalcie.
k-Czerskpo-korekcie-3
Nagrodami były też książeczki ufundowane przez SKOK Ubezpieczenia – dzieci przy okazji zabawy nauczyły się na przykład, jak bezpieczne przejść przez ulicę.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.