Aktualności

Żyj zdrowo w ekologicznym domu

15:18 19.05.2014

W Hali Gwardii odbyły się w maju Eko Targi. Hasło tej edycji to „Dla domu i rodziny”. To impreza odbywająca się od lat i ciesząca się dużym zainteresowaniem mieszkańców Koszalina i okolic – odwiedzających liczy się w tysiącach.

Targi umożliwiają zaprezentowanie swojej ekologicznej oferty zarówno przedstawicielom firm wielu branż, jak i odbiorców indywidualnych. To znakomite miejsce spotkań osób zainteresowanych szeroko rozumianą ekologią i zdrowym stylem życia.

Tym razem na Eko Targach można było zapoznać się m.in. z ekologicznymi rozwiązaniami w budownictwie, urządzeniami energooszczędnymi, a nawet z przyjaznymi dla środowiska środkami czyszczącymi i farbami. To dla domu, a co dla rodziny? Można było np. kupić zdrową żywność, naturalne kosmetyki czy zdecydować, w którym gospodarstwie agroturystycznym spędzimy urlop.

Jednak niezależnie od tego czy planujemy zamontowanie paneli słonecznych, czy agroturystyczne wakacje, potrzebne są pieniądze. Jeśli brakuje oszczędności – przyda się pożyczka. Dlatego do wystawców dołączyła również Kasa Wybrzeże.
IMG20140517142325
Zespół placówki Kasy w Koszalinie, składający się z Magdaleny Marks (kierownik koszalińskiej placówki Kasy), Anny Drętkiewicz (starszy opiekun finansowy) i Kingi Doliwa (opiekun finansowy), starał się zainteresować odwiedzających obecną ofertą Kasy i jej konkurencyjnymi produktami. Pracownicy placówki wręczali odwiedzającym Eko Targi gadżety Kasy (długopisy, kalendarzyki, breloczki) oraz gazety i ulotki dotyczące oferowanych przez naszą Kasę usług finansowych i ubezpieczeń. Dzieci ustawiały się w kolejce po balony i książeczki „Ubezpieczenie przez cały rok”.

Placówka Kasy przygotowała również konkurs z nagrodami, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród przybyłych.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.