Aktualności

Co słychać na profilu Kas Stefczyka na Facebooku?

14:27 02.08.2013

Kasy Stefczyka zawsze chcą być blisko swoich członków, aby lepiej rozumieć ich potrzeby i zmieniać się dla nich. Możliwość kontaktu z szerokim gronem Członków Kas daje Internet i media społecznościowe, gdzie Kasy prowadzą aktywny dialog ze swoimi fanami.

Jednym z portali, gdzie możecie śledzić działalność Kas i zadawać pytania jest Facebook. Profil Kas Stefczyka ma na nim już przeszło 21 200 fanów i wciąż pojawiają się nowi!

Na profilu Kas Stefczyka codziennie pojawiają się nowe posty, które fani profilu komentują. Mogą również wyrazić na nich swoją sympatię i kliknąć przycisk „Lubię to!” oraz udostępnić wpis na swoim profilu lub profilu znajomego.

Na profilu Kas Stefczyka poruszane są różne tematy. Członkowie znajdą tam informacje o promocjach, nowościach w Kasach, o nowych i kończących się ofertach, o nowych placówkach jak i tych, które zmieniają adres.

kasa-wybrzeze-facebook-1

Profil Kas Stefczyka to nie tylko posty i informacje o produktach. To również konkursy oraz gry i zabawy.

Na profilu prowadzony jest cykl zagadek, który cieszy się dużą popularnością. Od czasu do czasu publikowane są na nim  zdjęcia wybranej placówki Kasy -  zadaniem fanów, jest odgadnięcie w jakiej miejscowości je zrobiono. Zabawa bardzo przypadła do gustu fanom Kas i chętnie w niej uczestniczą.

Poza zagadkami, przybliżamy fanom zespoły pracowników Kas. Dzięki temu, chcemy zmniejszyć dystans Członków Kas do naszej instytucji i doradców, z którymi potem mają bezpośredni kontakt w placówce. Dzięki mniej formalnej relacji, jesteśmy w stanie lepiej poznać potrzeby naszych Członków i podnosić jakość świadczonych usług.

kasa-wybrzeze-facebook-3

Serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestniczenia na profilu Kas Stefczyka!

Odwiedźcie nas na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/kasystefczyka!

Szukajcie nas również na innych portalach społecznościowych!

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.