Aktualności

Gwiazdka Z Nieba Nad Siedlcami

11:47 16.01.2012

„Gwiazdka z Nieba Nad Siedlcami” to nazwa organizowanej corocznie akcji charytatywnej. Za inicjatywą stoi Towarzystwo Przyjaciół Sportu i Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Siedlcach.

Zabawa mikołajkowa tradycyjnie odbyła się przed świętami Bożego Narodzenia. Tym razem 16 grudnia. Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami w towarzystwie organizatorów i sponsorów bawiły się świetnie. Były prezenty, tytułowa gwiazdka z nieba, Święty Mikołaj i iluzjonista w towarzystwie czarodziejki. Zatem same atrakcje. Wiele radości sprawiły maluchom maskotki o wdzięcznych imionach: Myszka Miki, Lew Leoś i Myszka Pilnusia.

Zabawę prowadził iluzjonista Paulo w towarzystwie przemiłej i niezwykłej czarodziejki. Dzieci nie trzeba było namawiać do zabawy. Bez mrugnięcia okiem brały udział w licznych konkursach z nagrodami, z zainteresowaniem oglądały artystyczne występy w  wykonaniu grup tanecznych z Gimnazjum nr 2.

Malowanie buzi, sztuki magiczne i poczęstunek sprawiły, że wszyscy bawili się doskonale. Największą jednak radość sprawił uczestnikom Święty Mikołaj, który wpadł z wizytą i obdarował wszystkie dzieci paczkami pełnymi najróżniejszych prezentów.

Wszystkim pomocnikom Świętego Mikołaja za dar serca pięknie dziękujemy.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.