Aktualności

Jesteśmy również w Szczecinie

10:40 03.06.2013

Szczecin, trzecie miasto w Polsce pod względem zajmowanej powierzchni. W tym mieście uznawanym za historyczną stolicę Pomorza Zachodniego nie mogło zabraknąć nas, Kasy Wybrzeże!

Szczecin2Placówka Kasy Wybrzeże położona jest pomiędzy Wałami Chrobrego, Zamkiem Książąt Pomorskich a powstającym Centrum Dialogu Przełomy Muzeum Narodowego w Szczecinie z główną atrakcją w postaci pomnika Anioł Wolności upamiętniającego wydarzenia Grudnia’ 70, przy Komendzie Wojewódzkiej Policji.
Szczecin1
Każdy, kto przyjedzie do Szczecina, powinien zobaczyć również Ogród Różany oraz Wieżę Bismarcka.

– Osobom, które będą w Szczecinie na początku sierpnia 2013 roku, warto polecić specjalną atrakcję, jaką będzie The Tall Ship’s Races. Jest to wielki zlot żaglowców, który odbędzie się w naszym mieście już po raz drugi – mówi Maciej Jeżewski, kierownik oddziału.

Szczeciński oddział Kasy Wybrzeże istnieje od 2000 roku, natomiast w obecnym miejscu funkcjonuje od sześciu lat. Pracownicy dbają o to, by każdy spółdzielca był zadowolony z usług Kasy Wybrzeże.

Placówka oferuje swoim klientom pełny portfel usług finansowych.

– Największym zainteresowaniem cieszą się pożyczki, w przypadku których klienci są nagradzani za staż w Kasie Wybrzeże, oraz wszelkie oferowane lokaty. Dużym powodzeniem wśród naszych klientów cieszą się ubezpieczenia mieszkaniowe, podróżne i zdrowotne – mówi Maciej Jeżewski.

Główną i bardzo ważną formą promocji są dla pracowników szczecińskiego oddziału polecenia zadowolonych klientów. Oddział dystrybuuje również gazety „Czas Stefczyka”, a także kolportuje ulotki wśród mieszkańców i zakładów pracy.

Pracownicy uczestniczą również we wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych.

Kasa Wybrzeże posiada szeroki wachlarz usług.

– Godny polecenia jest rachunek IKS z bezpłatnym dostępem do e-skok, gdzie klient bez żadnych opłat zarządza środkami dostępnymi na koncie. Obecnie w czasie zaczynającego się okresu urlopowego polecamy naszym klientom także ubezpieczenia podróżne chroniące ich i ich rodziny – dodaje kierownik oddziału.
Szczecin3
Zapraszamy więc serdecznie do oddziału Kasy Wybrzeże, gdzie nasi specjaliści przedstawią Państwu wszelkie szczegóły naszych usług.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.