Aktualności

Kasa Wybrzeże ma już 20 lat

11:08 03.02.2012

W lutym 2012 SKOK Wybrzeże roku obchodzi swoją dwudziestą rocznicę założenia. Mamy już ponad 17 tysięcy Członków!

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „Wybrzeże” powstała 4-go lutego 1992 roku dysponując zaledwie jednym oddziałem. W czasie tych dwudziestu lat poprzez połączenia z innymi SKOK-ami oraz otwieranie nowych oddziałów rozszerzaliśmy obszar działalności i  powiększaliśmy bazę Członkowską Kasy. 

W 2011 roku wspólnie z sześcioma innymi SKOK-ami zjednoczyliśmy swoje siły pod marką KASY Stefczyka. Kasy wchodzące w skład grupy KASY Stefczyka utworzyły centrum usług wspólnych, aby oferować lepsze i tańsze usługi oraz szerszą ofertę. Kasy Stefczyka prowadzą wspólnie kampanie reklamowe. Wszystkie placówki mają podobne przyjazne wnętrza. W ten sposób zapewniona zostanie lepsza, sprawniejsza obsługa Członków SKOK-ów.

Już ponad 17 tysięcy osób jest członkami Kasy Wybrzeże i z każdym dniem przystępują nowe osoby. Jest to związane z szeroką gamą produktów, które oferujemy swoim Członkom. W Oddziałach Kasy Wybrzeże znajdą oni pełną ofertę pożyczek, lokat oraz ubezpieczeń. Atrakcyjne oprocentowanie i przyjazne procedury zachęcają do skorzystania z naszych usług, a za staż członkowski nasi Członkowie uzyskują dodatkowe obniżki oprocentowania  pożyczek. 

W ostatnim czasie podjęliśmy szereg działań mających wpływ na poprawę jakości zarządzania i sprawności działania Kasy:
  • utworzenie Pionu Sprzedaży, który koordynuje działania sprzedażowe SKOK Wybrzeże oraz dba o dostosowanie oferty do potrzeb Członków,
  • utworzenie Pionu Ryzyka i Analiz, który koordynuje działania związane z zarządzaniem ryzykiem oraz współpracę z nadzorcą.
Przyczyniło się to do budowy instytucji bezpiecznej i pozytywnie odbieranej na rynku.

Ponadto pragniemy aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym i społecznym Członków Kasy oraz wspierać wydarzenia przybliżające ideę Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych i zachęcające do korzystania z naszych usług.

W 2011 roku wspieraliśmy między innymi spotkanie dla dzieci w Klinice Onkologicznej przy Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz wzięliśmy udział w XIII Światowym Zjeździe Kaszubów – imprezie, która ma na celu integrować społeczność kaszubską i podtrzymywać tradycje regionu. W 2011 roku organizowaliśmy także Koncert Papieski – spotkanie, które odbyło się w Auli Szkoły Policji w Słupsku w związku z szóstą rocznicą śmierci oraz z okazji beatyfikacji Papieża Jana Pawła II.

Jesteśmy dumni, że tak wielu Polaków obdarzyło nas zaufaniem. Wskazuje to, jak ogromny potencjał cechuje SKOK Wybrzeże, a także, jak ważną rolę odgrywamy w polskim sektorze usług finansowych. 

Zaufanie, jakim darzą nas nasi Klienci, zobowiązuje nas do dalszej wytężonej pracy przy budowaniu oferty dla nich.


Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.