Aktualności

W tej pracy nie ma monotonii: ile ludzi, tyle charakterów

14:48 11.08.2014

Placówka Kasy Wybrzeże w Koszalinie od 3 lat mieści się przy ul. Piłsudskiego 5. Sąsiaduje z agencją nieruchomości Ankam oraz wszem i wobec znanym „ksero”, które istnieje niezmiennie w tym samym miejscu od 12-13 lat.

Charakterystyczne jest to, że placówka usytuowana jest w ostatnim budynku na końcu zamkniętej ulicy. Poprzednio Kasa Wybrzeże miała swoją siedzibę w Komendzie Miejskiej Policji przy ul. Słowackiego.
DSC02252
Obecna lokalizacja placówki mieści się nieco na uboczu, poza ścisłym centrum Koszalina, aby mieszkańcy ul. Piłsudskiego i okolic mogli wygodnie, blisko domu załatwiać swoje sprawy finansowe. Przecież miasto to nie tylko centrum, a Kasa Wybrzeże dba o wygodę swoich Członków.

Załoga placówki stara się rozreklamować ją, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z bardzo korzystnej oferty finansowej Kasy Wybrzeże. Dlatego w połowie maja pracownice placówki wzięli udział w Targach „Dla domu i rodziny”. Promowały produkty Kasy i zachęcały do skorzystania z oferty i odwiedzenia placówki. Wiele osób podchodziło do stoiska Kasy z pytaniami natury finansowej. Pracownice wyczerpująco tłumaczyły m.in. na czym polega konsolidacja zobowiązań finansowych, na jakim rodzaju funduszy inwestycyjnych można zarobić najwięcej, a jaki jest najbezpieczniejszy czy jaki rodzaj ubezpieczenia wybrać.

Przyszli Członkowie Kasy Wybrzeże w podziękowaniu za rozmowę otrzymywali gadżety. Pracownice przygotowały również konkurs z nagrodami, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród przybyłych.
IMG20140518142420
Pracownice dbają, żeby Kasa Wybrzeże była widoczna nie tylko na większych imprezach, dlatego w okolicy ul. Piłsudskiego wręczają przechodniom gazety „Czas Stefczyka” i ulotki oraz zapraszają do odwiedzenia placówki. Właśnie przy takiej okazji można uzyskać poradę finansową podczas spaceru.

Pracownicy koszalińskiej placówki Kasy szczególnie polecają RSO czyli rachunek systematycznego oszczędzania. Warto pamiętać, że oszczędzać można nawet wtedy, kiedy nie ma się bardzo dużych dochodów. Na RSO można oszczędzać wpłacając co miesiąc co najmniej 20 zł, a nie jest to przecież bardzo duża kwota.

Ciekawe są też propozycje ubezpieczeń na życie, od następstw nieszczęśliwych wypadków czy ubezpieczenie Optimum max - w dogodnej dla siebie opcji.

Pracownicy koszalińskiej placówki:

Kinga-DoliwaKinga Doliwa, opiekun finansowy
- W Kasie Wybrzeże pracuję od listopada 2013 r. W tej pracy cenię sobie kontakt z ludźmi. Poznawanie różnych ludzi, o różnych osobowościach jest fascynujące. Lubię swoją pracę, bo świetnie wpisuje się w moje umiejętności i charakter - wymaga skrupulatności, dokładności i myślenia, ale nie jest monotonna. Bywa bardzo twórcza, a jednocześnie trzeba być otwartym na oczekiwania Członków naszej Kasy. Bywa bardzo zaskakująca - nie zawsze pozytywnie, ale to też jest bardzo ciekawe doświadczenie. Czas wolny spędzam na czytaniu książek i oglądaniu meczy ze swoim chłopakiem i znajomymi. Nie stronię od spotkań z przyjaciółmi, a czasem odstresowuję się na zakupach w galerii handlowej.Anna-DretkiewiczAnna Drętkiewicz, starszy opiekun finansowy
- Minęło właśnie dwa lata mojej pracy w Kasie Wybrzeże. W pracy cenię sobie dobrą atmosferę, kontakt z ludźmi i możliwość rozwoju własnej osobowości. Dobrze jest uczyć się i cały czas rozwijać, nie popadać w stagnację. Lubię swoją pracę za to, że spotykam w niej ciekawych ludzi, mam możliwość ciągłego pogłębiana swojej wiedzy finansowej i doskonalenia swoich umiejętności sprzedażowych. Nie mogę narzekać na monotonię, bo jak to mówią: ile ludzi tyle charakterów. Lubię pracę w Kasie, bo pozwala mi na elastyczne podejście do Członka Kasy i daje możliwość dostosowania się do każdej sytuacji. Czas wolny spędzam na spotkaniach z przyjaciółmi, czytaniu książek i oglądaniu dobrych filmów.
KASA WYBRZEŻE, PLACÓWKA W KOSZALINIE
75-500 Koszalin
ul. Piłsudskiego 5
tel. 94 311 55 00, 726 145 016
Placówka czynna
od poniedziałku do piątku
w godz. 9 – 17

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.