Aktualności

Kasa Wybrzeże w centrum gdańskiego Starego Miasta

12:07 08.05.2013

Gdańsk to jedno z najstarszych miast w Polsce. To centrum gospodarcze, kulturowe i naukowe. Kasa Wybrzeże posiada w stolicy województwa pomorskiego siedem placówek. To właśnie w tym mieście została zapoczątkowana historia tej Kasy.

W lutym 1992 roku z przekształcenia Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej powstała Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Wybrzeże. W początkowej fazie Kasa funkcjonowała pod nazwą SKOK Stoczni Gdańskiej, ale już w 1997 roku, w związku z rozszerzeniem działalności poza teren stoczni, zmieniła nazwę na SKOK Wybrzeże.

Jedną z siedmiu gdańskich placówek Kasy Wybrzeże jest oddział przy ul. Strzeleckiej 7b, umiejscowiony w biurowcu zaraz koło sądu i aresztu śledczego, mieszczącego się przy ul. Kurkowej. W centrum Starego Miasta Gdańska placówka funkcjonuje od jesieni 2006 r. – wcześniej był to SKOK Służb Mundurowych mieszczący się na Biskupiej Górce.

– Grupę naszych klientów stanowią przede wszystkim funkcjonariusze policji, ale jesteśmy jak najbardziej otwarci na klientów nie tylko z tej branży – mówi Katarzyna Cyrzan, kierownik oddziału. – Największym zainteresowaniem placówki cieszy się oferta pożyczkowa, która indywidualnie dopasowywana jest do potrzeb danego klienta. Członkowie Kasy Wybrzeże, chętnie powierzają nam swoje oszczędności dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu lokat terminowych i lokat systematycznego oszczędzania.

Kasa Wybrzeże oferuje klientom szeroki wachlarz usług. Wielu członków korzysta z ubezpieczeń, w tym m.in. z ubezpieczenia komunikacyjnego, mieszkaniowego, podróżnego, zdrowotnego czy NNW. Sporo spółdzielców posiada w Kasie Wybrzeże rachunki takie jak „Konto na zdrowie”, „Senior”, „Deponent”, „Tandem” dla firm czy rachunek z dostępem do eSKOK.

Pracownicy placówki Gdańsk Strzelecka promują oddział, uczestnicząc w wielu inicjatywach społeczno-kulturalnych.

- Oddział promujemy dzięki dobrym relacją z klientami, którzy chętnie polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. Rozdajemy nasze ulotki, gazety „Czas Stefczyka”. Uczestniczymy w różnego typu imprezach i eventach m.in. spotkać można nas podczas festynu  z okazji „Dnia dziecka” i „Dnia policjanta”, który organizowany jest co rok w gdańskim ZOO – mówi Katarzyna Cyrzan.

Dla nowy członków Kasa Wybrzeże przygotowała promocje „Okazja pożyczkowa” oraz  „Zasługujesz na niższe raty”. Zapraszamy więc serdecznie do oddziału, gdzie pracownicy wyjaśnią Państwu wszelkie szczegóły tych usług.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.