Aktualności

Kasa Wybrzeże w Lublinie

13:45 17.09.2013

Lublin, stolica województwa lubelskiego. Byłe miasto królewskie Korony Królestwa Polskiego. W tym mieście Kasa Wybrzeże posiada swoją placówkę przy ul. Północnej 16.

Placówka Kasy Wybrzeże mieści się naprzeciw Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, jest to miejsce charakterystyczne i znane mieszkańcom Lublina. O dobro spółdzielców dbają: Witold Urbański – kierownik placówki oraz opiekunowie finansowi – Ilona Kobel, Aleksandra Dzierżak i Sylwia Rzeczycka.

Funkcjonujemy w Lublinie od grudnia 2003 roku. W związku z lokalizacją naszej placówki duża grupa naszych klientów to pracownicy służb mundurowych – mówi kierownik Witold Urbański.

Kasa Wybrzeże oferuje szeroką gamę usług, zaczynając od atrakcyjnych pożyczek, a kończąc na lokatach i ubezpieczeniach.

– Ze względu na dużą konkurencyjność naszej oferty, którą jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych oczekiwań klientów, największym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się pożyczki. Spółdzielcy interesują się także ofertą depozytową. Wzrasta też zainteresowanie ubezpieczeniami – mówi Witold Urbański.

Kasa Wybrzeże cieszy się wieloletnim zaufaniem swoich członków. Jest i chce być blisko swoich klientów. Jednym z długoletnich członków SKOK Wybrzeże jest pan Henryk Szpot, który zdecydował się powiedzieć kilka słów o lubelskiej placówce:

- Jestem długoletnim członkiem Kasy Wybrzeże, jednym z pierwszych wstępujących do SKOK – kiedy nosiła jeszcze nazwę SKOK Służb Mundurowych. Jestem bardzo zadowolony z wyjątkowo miłej atmosfery i profesjonalnej obsługi, która potrafi wytłumaczyć mi wszystkie zawiłości dotyczące zagadnień finansowych i ubezpieczeniowych. Polecam wszystkim lokaty systematycznego oszczędzania, a potrzebujących szybko gotówki – pożyczki na spełnienie swoich marzeń.

Kasa Wybrzeże ma świadomość, że spółdzielcy mają różnorakie potrzeby, dlatego nasi pracownicy do każdego wniosku podchodzą indywidualnie, zawsze cierpliwie szukając odpowiedniego rozwiązania.

Zapraszamy do naszej placówki!

20-064 Lublin
ul. Północna 16
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8.00-16.00
tel./fax (81) 741 41 31
e-mail: 026Lublin@kasystefczyka.pl

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.