Aktualności

Kasa Wybrzeze w Stargardzie Szczecinskim

12:09 16.01.2012

Na początku grudnia ubiegłego roku uruchomiliśmy kolejny oddział Kasy Wybrzeże, tym razem w Stargardzie Szczecińskim, a dokładniej w samym jego centrum, czyli na starówce.

To leżące w Zachodniopomorskiem miasto jest trzecim - pod względem ludności - miastem województwa. Aktualnie liczy prawie 70 tysięcy mieszkańców. Prawa miejskie uzyskało w 1243 roku i wtedy rozpoczął się jego rozkwit. Sprzyjało mu położenie. Stargard leżał bowiem przy krzyżujących się szlakach handlowych. Dziś wraz ze Szczecinem, Świnoujściem, Policami, Goleniowem i Gryfinem tworzy aglomerację szczecińską.

Podczas otwarcia tradycji musiało stać się zadość, nie zabrakło więc słodkości, balonów i gadżetów. Nasi pracownicy wyruszyli „w miasto”, by za pomocą ulotek i upominków pokazać mieszkańcom, że Kasa Wybrzeże w Stargardzie jest już obecna.

Zapraszamy zatem do oddziału, gdzie czekać będzie na Państwa wykwalifikowana kadra (Elżbieta Jeżewska – kasjer-dysponent i Maciej Jeżewski – kierownik regionalny), która doradzi, porozmawia, podpowie i dopasuje produkt do indywidualnej potrzeby klienta.

Kasa Wybrzeże – oddział w Stargardzie Szczecińskim

ul. Grodzka 8/D/
tel. 91 391 05 67
czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
e-mail: stargard@skokwybrzeze.pl

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.