Aktualności

Tu można poczuć się jak wśród przyjaciół

09:25 10.07.2014

Kasa Wybrzeże istnieje w Żukowie od 2006 r. Placówka przeszła w 2013 r. kapitalny remont – teraz jest przestronniej i wygodniej.

Łatwo tu trafić: placówka mieści się przy ul. Gdańskiej 42, naprzeciw kompleksu handlowego Jawor oraz cukierni Markiza. Po sąsiedzku mieści się salon sieci komórkowej Plus. Jak widać, przy okazji wizyty w Kasie Wybrzeże można załatwić również inne sprawy.

– U nas panuje rodzinna atmosfera. To dla nas bardzo ważne, ponieważ każdy z nas w pracy spędza większość swojego czasu – mówi Agnieszka Reiter, kierownik placówki – Agnieszka Dettlaff-Hilbrycht pracuje w naszej Kasie od stycznia 2013 r. Jest osobą otwartą, lubi rozmawiać z ludźmi odwiedzającymi nas. Dominika Gruchała pracuje u nas od kilku lat – od września 2009 r. Jest osobą bardzo uczynną, pomocną, ciepłą, otwartą na drugiego człowieka. Moja przygoda z Kasą Wybrzeże zaczęła się stosunkowo niedawno – w styczniu 2014 r. Swoją pracę rozpoczęłam na stanowisku starszego opiekuna finansowego. Obecnie, od kwietnia 2014 r., jestem kierownikiem placówki.
h-DSC0038
Agnieszka Dettlaff-Hilbrycht – opiekun finansowy, Dominika Gruchała – doradca finansowy i Agnieszka Reiter – kierownik placówki

Pracownicy, wiedząc, że proponują korzystną ofertę finansową, nie siedzą tylko za biurkami w oczekiwaniu na pożyczkobiorców czy depozytariuszy. Ubrani w firmowe koszulki roznoszą ulotki, by jak najwięcej osób dowiedziało się o innych możliwościach niż wzięcie pożyczki w komercyjnym banku. W tym samym celu odwiedzają firmy i reklamują się w lokalnych mediach. Lubią też sprawiać drobne przyjemności, dlatego w Dzień Kobiet rozdawali paniom kwiatki, a dzieciom z okazji ich święta – balon oraz drobny upominek z wizerunkiem naszej Kasy. Starają się też, by „Czas Stefczyka” dotarł nie tylko do mieszkańców Żukowa, ale też osób zamieszkujących jego okolice.

– Nasza placówka oferuje bardzo bogaty wachlarz produktów zarówno dla osób młodych, jak i emerytów oraz rencistów. Są to: pożyczka gotówkowa z niską ratą, IKS – Indywidualne Konto Spółdzielcze, pożyczka konsolidacyjna z długim okresem spłaty (co pozwala na zmniejszenie miesięcznych rat), depozyty, ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC oraz mieszkaniowe, a także ubezpieczenie grupowe Optimum Max – mówi Agnieszka ReiterZapraszamy do naszej placówki, by osobiście sprawdzić naszą ofertę.

h-DSC0033
83-330 Żukowo
ul. Gdańska 42
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 09:00-17:00
tel. (58) 685 93 83
026zukowo@kasystefczyka.pl

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.