Aktualności

Konto na zdrowie, na jesienną aurę

07:30 25.11.2013

Polska jesień jest piękna – chyba nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Jesień to jednak też okres nagłych chorób, dlatego warto skorzystać z atrakcyjnego pakietu ochrony medycznej w ramach ubezpieczenia assistance dostępnego w rachunku IKS Med, znanego pod nazwą „Konto na zdrowie”.

Już teraz członkowie Kasy Wybrzeże mogą skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej oferty rachunku z pakietem opieki medycznej, promowanego pod nazwą „Konto na zdrowie”. Konto z dodatkową funkcjonalnością opieki medycznej kosztuje tyle co standardowy rachunek. Posiadacze „Konta na zdrowie” zyskują nową funkcjonalność za tę samą cenę. Jedynym warunkiem posiadania nowego rachunku jest miesięczny wpływ w wysokości 1500 zł.

Funkcjonalność ta może być szczególnie przydatna podczas jesiennych dni, ponieważ zabezpieczy nas w przypadku nagłych niepożądanych zdarzeń medycznych.

Charakterystyka „Konta na zdrowie”


„Konto na zdrowie” posiada wszystkie dostępne funkcjonalności rachunku standardowego, tj. kompleksową obsługę w oddziale, opcję bezpłatnego dostępu do konta za pośrednictwem bankowości internetowej, możliwość korzystania ze wszystkich produktów oferowanych przez Kasę, a dodatkowo wzbogacone jest o pakiet opieki medycznej.

Pakiet opieki medycznej jest bezpłatny i staje się aktywny, gdy na rachunek wpływa 1500 zł miesięcznie. Pakiet opieki medycznej jest bonusem do konta – członek Kasy nie uiszcza żadnej dodatkowej składki ubezpieczeniowej.

Pakiet opieki medycznej świadczony jest w ramach usługi assistance. Daje on nieograniczony dostęp do telefonicznego Centrum Alarmowego Assistance, za pośrednictwem którego pod jednym numerem telefonu członek Kasy może uzyskać w każdym przypadku poradę medyczną, natomiast w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku członek Kasy może skorzystać z wizyty domowej lekarza pierwszego kontaktu. To jeszcze nie koniec zakresu ochrony – w przypadku zalecenia lekarza pierwszego kontaktu członek Kasy może skorzystać z wizyty u lekarza specjalisty: alergologa, chirurga, dermatologa, kardiologa, neurologa, okulisty, ortopedy lub otolaryngologa, wizyty domowej pielęgniarki, transportu do placówki medycznej i z powrotem, dostawy leków oraz innych usług.

Świadczenia w ramach pakietu medycznego są realizowane na terenie całego kraju.

Podczas gdy konkurencja podnosi opłaty za rachunki, nie wzbogacając ich funkcjonalności, w Kasie Wybrzeże poszerzamy możliwości kont, nie podnosząc ich ceny.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.