Aktualności

Krótko i na temat: Pożyczka z obniżką

12:37 31.01.2014

Zaskoczyły Cię wydatki, na które brakuje wolnych środków? Czasem dodatkowa gotówka potrzebna jest od zaraz. Jest proste i skuteczne rozwiązanie – pożyczka w Kasie Wybrzeże z obniżką oprocentowania.

Gdy zaskoczą nas nieplanowane wydatki lub gdy trafia się nam niezwykła okazja zakupowa, często szukamy sposobu pozyskania dodatkowych środków. Większość z nas zaczyna poszukiwać ofert pożyczkowych. Jak wybrać optymalny dla nas produkt i na co uważać?
shutterstock124002844
Pożyczka z obniżką w Kasie Wybrzeże

Gdy zdecydujemy się na zrealizowanie naszego celu przy pomocy pożyczki, warto wybrać taką ofertę, która będzie dobrze dopasowana do naszych możliwości finansowych, oraz wybrać instytucję finansową, która cieszy się zaufaniem na rynku, posiada bogate doświadczenie, a jej pracownicy w sposób rzetelny i profesjonalny pomogą nam w wyborze pożyczki, na którą będzie nas stać. Rozsądek w wyborze oferty kredytowej jest bardzo wskazany. Kasa Wybrzeże jest obecna na polskim rynku od ponad lat, posiada kompleksową i profesjonalną obsługę oraz szeroki wachlarz oferty produktowej. W Kasie Wybrzeże znajdziemy pożyczkę, dzięki której możemy zrealizować każde marzenie, gdyż pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczyć można zarówno 1000 zł, jak i 100 000 zł, a nawet więcej – na duże wydatki. Kwota pożyczki zależy od Twoich potrzeb i zdolności kredytowej. Rata pożyczki będzie niska dzięki okresowi spłaty, który może wynieść nawet 10 lat oraz dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu. Dodatkowo Członkowie Kasy mają możliwość uzyskania pożyczki na warunkach lepszych niż standardowe. Główną korzyścią dostępną dla Członków Kasy jest system atrakcyjnych obniżek oprocentowania. Niższe oprocentowanie przysługuje między innymi za wpływ wynagrodzenia lub emerytury czy renty na rachunek posiadany w Kasie. Co zrobić by uzyskać zniżkę? Wystarczy wypełnić krótki jednostronicowy dokument, w którym deklarujemy wpływ dochodu na konto w Kasie. Cała procedura nie trwa dłużej niż 5 minut, a korzyści są wymierne – po prostu nasza rata jest niższa. Dodatkowo niższe oprocentowanie dostaniemy za staż w Kasie. Wystarczy być Członkiem Kasy od minimum 2 lat, a im dłuższej korzystamy z usług Kasy tym obniżka jest większa, a profity wyższe. Kolejne obniżki przysługują za wykup dodatkowych udziałów oraz dobrą historię i ocenę kredytową. Jednym słowem w Kasie nagradzamy zaangażowanie i lojalność. Ty ufasz nam, my to doceniamy i dajemy ci możliwość skorzystania z produktów na atrakcyjnych rynkowo warunkach. Zobacz, jakie jeszcze korzyści czekają na Ciebie razem z pożyczką w Kasie Wybrzeże. Zapytaj o nie w naszej placówce, po prostu porozmawiaj o tym z doradcą finansowym. Profesjonalna obsługa i doradztwo finansowe to atut Kasy. Obsługujemy tysiące Członków, którzy są zadowoleni z naszych produktów i co dla nas ważne – chcą z nich korzystać z w coraz większym zakresie.

Sprawdź korzyści, jakie na Ciebie czekają! Odwiedź placówkę Kasy Wybrzeże.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.