Aktualności

Mamy już 8 lat!

10:50 30.04.2013

To były niezwykłe urodziny. Oddział Kasy Wybrzeże przy ul. Ostrowskiego 10 w Czersku świętował swoje ośmiolecie!

8latWybrzeze5
Na urodziny, które odbyły się dnia 26 kwietnia 2013 r. zostali zaproszeni wszyscy członkowie Kasy. Nie zapomniano również o potencjalnych spółdzielcach. Pracownice czerskiego oddziału przygotowały zaproszenia dla osób nieposiadających członkostwa, które były rozdawane przez pracowników przed oddziałem. Do odwiedzenia oddziału zachęcał profesjonalny konferansjer, a o miłe spędzenie czasu przez dzieci zadbały dwie maskotki SKOK. Każdy uczestnik urodzin mógł sobie zrobić zdjęcie z firmowymi pluszakami. Chętnych małych milusińskich nie brakowało.

– Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania, a pochwałom i zadowoleniu klientów nie było końca – mówi Marlena Piekarska, kierownik oddziału. Podczas urodzin w oddziale panowała rodzinna atmosfera, na każdego z gości czekała gorąca kawa, tort urodzinowy, oraz drobny upominek.

– W ciągu 20 lat stażu pracy 4 razy zmieniałem instytucje finansowe. Po raz pierwszy spotykam się z tak indywidualnym podejściem do klienta, profesjonalną obsługą i rodzinną atmosferą – powiedział członek Kasy Wybrzeże, pan Radosław Bednarowski.

Dziękujemy Państwu serdecznie, że są Państwo z nami już od 8 lat. Praca z Wami dostarcza nam niezwykle wiele przyjemności i satysfakcji!

Pracownice oddziału w Czersku:
8latWybrzeze4
Marlena Piekarska, p.o. kierownika oddziału
8latWybrzeze2
Dagmara Popielas, opiekun finansowy
8latWybrzeze1
Daria Trochowska, opiekun finansowy
8latWybrzeze3
Magdalena Traczyk, opiekun finansowy


CZERSK
ul. Ostrowskiego 10
89-650
tel./fax (52) 398 41 22
tel. 726 145 024
e-mail: 026Czersk@kasystefczyka.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9.00-17.00

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.