Aktualności

Nowa placówka w Człuchowie

14:20 20.11.2013

Ważna wiadomość dla mieszkańców Krajny! Informujemy, że w dniu 26.11.2013 otwieramy nową placówkę. Będzie się ona mieściła w Człuchowie, przy ulicy Królewskiej 13.

Człuchów - miasto, które chlubi się już ponad 660-letnią historią. Zostało założone 19 czerwca 1348 przez wielkiego mistrza Henryka von Dusemera. Leży ono na pograniczu Kaszub i Krajny, w południowo-zachodniej części województwa pomorskiego. Charakteryzuje je bardzo czytelny średniowieczny, szachownicowy układ miasta. Dominujący element w krajobrazie stanowi rynna jezior człuchowskich, w której znajdują się obecnie 4 jeziora. Wszystkie one są wzajemnie połączone, a wody te wpływają bezpośrednio na, oprócz walorów krajobrazowych miasta, na walory przyrodnicze, będąc środowiskiem występowania wielu gatunków roślin i zwierząt. Największy zabytek to pozostałości średniowiecznego zamku krzyżackiego z XIV wieku, z wyjątkowo dobrze zachowaną wieżą, wysoką na 46 metrów. I właśnie 400 metrów od niej będzie znajdować się placówka Kasy Wybrzeże.
1865kasawybrzezetablica380x200MSv1
Głównym celem Kasy Wybrzeże jest zapewnienie członkom solidnego doradztwa oraz obsługi na najwyższym poziomie w całej Polsce. Od 26 listopada takie świadczenia będą dostępne również w Człuchowie.
pracownicy-czluchow
Pracownicy placówki (od lewej): Aniela Cebo, Mirosława Krasienkiewicz (kierownik oddziału), Alicja Polańska-Pszczoła. W pierwszym rzędzie siedzi Aleksandra Szumała.

Zapraszamy serdecznie do najnowszej placówki Kasy Wybrzeże, gdzie nasi pracownicy przedstawią Państwu pełną, aktualną ofertę produktową i odpowiedzą na wszelkie pytania!

77-300 Człuchów
ul. Królewska 13
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9.00-17.00
tel. (59) 834 32 10
026Czluchow@kasystefczyka.pl

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.