Aktualności

Nowa placówka w Pruszczu Gdańskim

22:30 15.12.2013

Od 19 grudnia członkowie Kasy Wybrzeże z Pruszcza Gdańskiego będą mogli korzystać z nowej placówki przy ul. Powstańców Warszawy 15A.

Pruszcz Gdański wchodzi w skład Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego i jest położony zaledwie 10 km od centrum Gdańska, na styku dwóch przepięknych krain: Żuław Gdańskich i Pojezierza Kaszubskiego. Stanowi bardzo ważny węzeł komunikacji samochodowej i kolejowej. Leży w rozwidleniu głównych krajowych arterii komunikacyjnych Gdańsk - Warszawa i Gdańsk – Łódź, a jego dodatkowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo obwodnicy Trójmiasta i autostrady A1, łączącej północ kraju z południem. To właśnie tutaj znajduje się Bałtycka Strefa Inwestycyjna. To w Pruszczu Gdańskim znajduje się jedna z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych Pruszcza, tzw. „Faktoria handlowa”, czyli zrekonstruowana, istniejąca na terenie dzisiejszego Pruszcza Gdańskiego między I a V wiekiem n.e., osada handlu bursztynem. Od teraz gościć tam będzie również placówka Kasy Wybrzeże.
23431kasawybrzezetablica435x300MSv1
Kasa Wybrzeże oferuje szeroki wachlarz usług. Warto zwrócić uwagę zarówno na pożyczki gotówkowe, które można przeznaczyć na spełnienie swoich marzeń, remont, spłatę już obecnych zobowiązań, jak i na atrakcyjne lokaty.

Pozostaje nam tylko zaprosić Państwa serdecznie do placówki przy ul. Powstańców Warszawy, gdzie nasi pracownicy odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania, przedstawiając pełną ofertę produktową!

83-000 Pruszcz Gdański
ul. Powstańców Warszawy 15A
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9.00-17.00
tel. (58) 301 04 17
026PruszczGdanski.PowstancowWarszawy@kasystefczyka.pl

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.