Aktualności

Oddział Kasy Wybrzeże w Gdańsku

10:00 08.03.2013

Gdańsk, miasto bogate w historię i kulturę, łączące tradycję z nowoczesnością. Tutaj również nie mogło zabraknąć nas, Kasy Wybrzeże.

Oddział Kasy Wybrzeże mieści się w Gdańsku niedaleko kościoła Świętej Katarzyny, przy ul. Podwale Staromiejskie 103. Placówka funkcjonuje w tym miejscu od czerwca 2011 roku.

Oferta Kasy Wybrzeże dzięki zatrudnionym w placówce osobom jest znana nie tylko na terenie miasta, ale również w całym Trójmieście. Pracownicy oddziału starają się rozreklamować oddział, uczestnicząc w wielu akcjach promocyjnych oraz imprezach kulturalnych.

– Jesteśmy obecni podczas wielu ważnych wydarzeń okolicznościowych. Wspieramy nie tylko dorosłych, ale również naszych kochanych milusińskich. Naszą delegację można m.in. spotkać podczas Dnia Dziecka w oliwskim zoo, gdzie umilamy czas naszych kochanym dzieciaczkom w tym ważnych dla nich dniu – mówi Anna Król, kierownik oddziału Kasy Wybrzeże w Gdańsku.

Klienci gdańskiego oddziału najczęściej korzystają z szerokiej oferty kont, pożyczek, lokat oraz ubezpieczeń.

– Dużym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim oferta konsolidacyjna, pozwalająca zamienić wiele rat na jedną, niższą – mówi Natalia Turuk, opiekun finansowy gdańskiej placówki.

Produkty Kasy Wybrzeże wzbogacone zostały również o kredyty mieszkaniowe i hipoteczne. Wydłużył się m.in. okres kredytowania do 10 lat, a w przypadku pożyczek hipotecznych do 25 lat.

Zapraszamy serdecznie do gdańskiej placówki Kasy Wybrzeże, gdzie nasi pracownicy przedstawią Państwu pełną, aktualną ofertę produktową i odpowiedzą na wszelkie pytania!

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.