Aktualności

Masz mniej niż 25 lat? Zyskuj w Kasie Wybrzeże

13:04 20.01.2014

Kasa Wybrzeże dla osób w wieku 18-25 lat przygotowała specjalną ofertę produktową. Sprawdź, co na Ciebie czeka.

Kasa Wybrzeże przygotowała dla osób młodych w wieku od 18 do 25 lat pełen zakres produktów finansowych. Każdy młody człowiek znajdzie w niej coś dla siebie, a dodatkowo młodzi mogą liczyć na preferencyjne warunki – na dobry początek swojej finansowej przygody.

Darmowy rachunek

Rachunek IKS Classic dla osób do 25. roku życia jest prowadzony zupełnie za darmo. Cechą charakterystyczną rachunku jest bezpłatny dostęp do niego za pośrednictwem serwisu internetowego, dzięki któremu można dokonywać przelewów z dowolnego miejsca oraz swobodnie zarządzać swoimi pieniędzmi. Wspomniane przelewy internetowe są bezpłatne (z wyjątkiem przelewów do ZUS i US). Do konta wydawana jest również karta płatnicza Visa umożliwiająca wypłaty za bankomatów, płatności bezgotówkowe w punktach handlowo-usługowych oraz w internecie, a także wypłacanie środków w ramach coraz popularniejszej usługi cash back. Usługa cash back umożliwia wypłacanie kartą gotówki (do 200 zł) przy okazji zakupów w ponad 25 tysiącach sklepów, stacji benzynowych i innych punktów detalicznych w całej Polsce. Karta Visa jest wydawana bezpłatnie, a jej obsługa w pierwszym roku jest darmowa. Po roku pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 3,70 zł, na którą składa się kwota 2,50 zł za obsługę karty oraz 1,20 zł za ubezpieczenie przez nieautoryzowanymi transakcjami kartą. Karta pozwala na bezpłatne wypłaty pieniędzy w ponad 900 bankomatach sieci SKOK24, Global Cash, eCard oznaczonych logo SKOK24 w całej Polsce. Kartą można też zapłacić za zakupy wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa – w Polsce i za granicą.
shutterstock66941815
Dodatkowo, jeżeli na rachunek będzie wpływać stały dochód, istnieje możliwość uzyskania dostępu do dodatkowych środków w koncie w ramach linii pożyczkowej. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Kwota linii wynosi od 500 zł do nawet 100 000 zł. Limity ustalane są indywidualnie. Część przyznanego limitu jest nieoprocentowana, co oznacza, że jeśli w ramach preferencyjnej linii pożyczkowej przyznano nam limit nieoprocentowany w wysokości np. 500 zł, to nie poniesiemy kosztów odsetek związanych ze skorzystaniem z niego, jeśli w ciągu miesiąca wykonamy kartą co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 250 zł, czyli połowę przyznanego nieoprocentowanego limitu.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.