Aktualności

Plać kartą i wygrywaj! Wiosenna promocja olimpijska Visa 2012

15:38 30.03.2012

W ramach współpracy SKOK-ów z Visa, Członkowie Kasy Wybrzeże mogą wziąć udział w prostym konkursie promującym płatności bezgotówkowe przy pomocy kart płatniczych. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, w tym również wyjazd na ceremonię zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy w okresie od 2 kwietnia do 10 czerwca 2012 roku dokonywać transakcji za pomocą karty płatniczej Visa. Może być to transakcja bezgotówkowa w tradycyjnej placówce handlowej lub w sklepie internetowym, albo wypłata gotówki w kasie, w ramach usługi cash back.

Dokonaną transakcję należy zarejestrować w specjalnym systemie za pomocą: strony internetowej www.visa.pl, komunikatora Gadu-Gadu, SMS, lub korzystając ze specjalnej aplikacji na telefon, dostępnej również w wersji dostosowanej do iPhone’a i systemu Android.

W ramach konkursu codziennie, przez 10 tygodni, do wygrania jest 7 kart przedpłaconych o wartości 300 złotych każda. Raz w tygodniu losowane są 2 nagrody główne – dwuosobowe wyjazdy na ceremonię zamknięcia Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 wraz z przelotem i zakwaterowaniem. Dodatkowo, raz w tygodniu losowane są 2 telewizory Panasonic.

Szczególnie premiowane jest korzystanie z usługi cash back – dla uczestników konkursu korzystających z tej funkcji karty Visa przygotowała 70 nagród dodatkowych w postaci unikatowych telefonów Samsung Galaxy S II, które zostaną rozlosowane w dniu zakończenia promocji.

Konkurs to nie jedyny ukłon w stronę użytkowników kart. Visa Europe uruchomiła również nowy serwis internetowy, na którym popularne sklepy internetowe oferują osobom płacącym za kartą z logo Visa swoje usługi i produkty z bardzo atrakcyjnymi rabatami.

Zapraszamy do udziału w konkursie i korzystania ze zniżek!

Szczegóły konkursu wraz regulaminami dostępne są na stronie internetowej Visa.

Regulamin promocji

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.