Aktualności

Placówka w Gdańsku - uroczyste otwarcie

16:20 18.02.2014

Kasa Wybrzeże stale udoskonala swoje placówki, tak aby stały się one jak najbardziej komfortowe dla spółdzielców. W ostatnim czasie zmieniła swoją lokalizację jedna z gdańskich placówek. Wczoraj miało miejsce jej uroczyste otwarcie.

W wydarzeniu wzięło udział wiele ważnych osobistości. Obecni byli również wszyscy pracownicy oddziału i niemało Członków Kasy Wybrzeże, z których każdy otrzymał gadżety Kasy. Nowo powstałe pomieszczenia Kasy Wybrzeże zostały poświęcone, a całe spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Wszyscy spędzili miło czas na rozmowach przy słodkim poczęstunku.

Przeniesienie do pomieszczeń w budynku przy ulicy Heweliusza 31-33 miała na celu poprawę komfortu i jakości obsługi. Placówka stała się bardziej przestronna, a wnętrze zyskało zupełnie nowy, ożywczy wygląd. Także dostęp do niej stał się łatwiejszy, dzięki temu wizyty w placówce staną się dla Państwa jeszcze wygodniejsze i bardziej przyjemne.

Jeśli chodzi o naszą gdańską placówkę, to jej pracownicy są do Państwa dyspozycji przez osiem godzin, od 8 do 16. Wszelkie pytania do placówki kierować mogą Państwo, dzwoniąc pod numer telefonu (58) 301 06 34.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wczorajszego uroczystego otwarcia placówki:

DSC0025

DSC0045 

DSC0056 

DSC0011 

DSC0065 

DSC0066  

DSC0081  

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.