Aktualności

Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm

11:38 09.10.2013

Kasa Wybrzeże posiada swoje placówki w wielu miejscowościach na Pomorzu. Jednym z miast, w którym można korzystać z naszych usług, jest Słupsk.

Nasza placówka umiejscowiona jest w bliskim sąsiedztwie Komendy Miejskiej Policji, w nowy budynku położonym na skarpie przy ul. Jana III Sobieskiego.

O rzetelną obsługę klienta dbają panie: Elżbieta Dziemidowicz – kierownik placówki oraz Patrycja Cicha-Tencza – starszy opiekun finansowy.
Cechuje-nas-rzetelnosc-i-profesjonalizm3
– Niezależna Kasa w Słupsku powstała we wrześniu 1997 r. jako Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Funkcjonariuszy, Pracowników Cywilnych i Emerytów Policji i Państwowej Straży Pożarnej. W takim kształcie funkcjonowała do momentu reformy administracyjnej – mówi Elżbieta Dziemidowicz.

Kasa Wybrzeże, wiedząc o różnorakich potrzebach swoich spółdzielców, przygotowała szeroką gamę usług.

– Z całego wachlarza naszej oferty chyba najbardziej przypadła do gustu naszym klientom pożyczka konsolidacyjna, dająca możliwość realnego zmniejszenia swoich zobowiązań miesięcznych z tytułu spłaty rat pożyczek – w myśl zasady: zamień ciężkie raty na jedną, lżejsza, a przy okazji otrzymasz dodatkowy zastrzyk finansowy w ramach tej samej transakcji. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się również linie pożyczkowe w rachunku IKS+, dające możliwość ciągłego obrotu drobną gotówką na codzienne potrzeby. Na popularności zyskały też przelewy płatnicze oraz produkty z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych oraz indywidualnych –
mówi pani kierownik.

Specjaliści ze słupskiej placówki aktywnie promują usługi Kasy Wybrzeże. Podstawą ich działania jest bezpośredni kontakt z klientem. W miłej rozmowie starają się precyzyjnie i rzetelnie przedstawiać ofertę.

– Klient czuje, że tu i teraz jest najważniejszy, że rozumiemy jego potrzeby finansowe i będzie to miało przełożenie na dobranie dla niego najodpowiedniejszych produktów pożyczkowo-depozytowych – mówi Elżbieta Dziemidowicz.

Zadowoleni spółdzielcy są najlepszą formą reklamy, często za ich sprawą trafiają do placówki nowi klienci.

– Ulotki i czasopisma, które otrzymujemy, staramy się rozkolportować wśród instytucji, w których pracują nasi członkowi, korzystamy również z uprzejmości zaprzyjaźnionych instytucji zewnętrznych – dodaje pani Elżbieta.

W słupskiej placówce Kasy Wybrzeże klient czuje, że jest traktowany wyjątkowo.

– Po tylu latach współpracy z klientami wzajemne zaufanie to podstawa naszych codziennych relacji. Indywidualne podejście do każdego i zrozumienie jego problemów finansowych pozwoliły na wypracowanie, a z latami na umocnienie więzi, często bardzo bliskich, powiedziałabym nawet koleżeńskich – mówi kierownik placówki.

Zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa do placówek Kasy Wybrzeże w całej Polsce!

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.