Aktualności

Kasa Wybrzeże w turystycznym raju

08:00 03.07.2014

Indywidualne podejście do każdego, kto przychodzi do placówki, wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wymaganych prawem zawiłości usług finansowych i uśmiech – to zasady, którymi kierują się pracownicy Kasy Wybrzeże w Żywcu.

Placówka Kasy Wybrzeże działa również w mieście Żywiec, leżącym w Polsce południowej, w województwie śląskim, Kotlinie Żywieckiej, nad łączącymi się w pobliżu centrum miasta rzekami Sołą i Koszarawą. Ze względu na swoje położenie Żywiec jest miastem o bogatych walorach turystycznych. Miłośników sportów wodnych zadowoli Jezioro Żywieckie; pobliskie ośrodki sportów zimowych – Korbielów, Zwardoń i Szczyrk są zaś zapleczem dla narciarzy.

Raj dla turystów stanowią okoliczne pasma górskie: Beskid Mały, Śląski i Żywiecki. Najbardziej wyróżniające się szczyty górskie widoczne z okolic miasta to pobliski Grojec (612 m). Obejrzeć tu można także wiele cennych zabytków, m.in. Stary Zamek i Pałac Habsburgów wraz z otaczającym je pięknym parkiem krajobrazowym mającym powierzchnię ponad 26 ha utrzymanym w stylu parku angielskiego. Jest to drugi co do wielkości tego typu park w Polsce.

Warto odwiedzić muzeum miejskie posiadające ciekawą ekspozycję etnograficzną oraz wystawę sztuki sakralnej Żywiecczyzny w Starym Zamku, gdzie organizowane są także wystawy okolicznościowe.
i-SAM0171
– Nasza placówka proponuje swoim Członkom szeroki wachlarz usług nie tylko związanych z finansami, jak pożyczki czy lokaty, ale również dodatkowo ubezpieczenia mieszkaniowe, podróżne, NNW czy zdrowotne – mówi Klaudia Mika, kierownik placówki.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.