Aktualności

Uroczyste otwarcie przy ul. Grunwaldzkiej 36 w Rzeszowie

15:18 07.04.2014

Kasa Wybrzeże nieustannie dąży do udoskonalania swoich placówek, podnosząc tym samym jakość oraz komfort obsługi dla klientów. Odzwierciedleniem tego było uroczyste otwarcie w dniu 31 marca 2014 roku Oddziału Kasy Wybrzeże w Rzeszowie w nowej lokalizacji przy ul. Grunwaldzkiej 36.

Bogata oferta produktowa, dogodniejsza lokalizacja Placówki oraz niezmiennie życzliwa obsługa spotykały się z uznaniem wszystkich gości. Poza drobnymi gadżetami reklamowymi, wizytówkami oraz upominkami, większość gości opuszczała Oddział także z wykazem dokumentów oraz druków jakie należy złożyć wraz z wnioskiem pożyczkowym, gdyż Oddział przygotował z okazji otwarcia (oferta ważna do 30 czerwca br.) preferencyjne warunki pożyczek dla wszystkich nowych członków Kasy.

W tym szczególnym dla Placówki dniu na wszystkich gości Placówki czekały liczne atrakcje. Odwiedzający poza profesjonalną obsługą zostali ugoszczeni okolicznościowym tortem, oraz zorganizowanym specjalnie z tej okazji poczęstunkiem.
P1010989
Uroczyste otwarcie uprzyjemniał oprawą muzyczną Dj Jordan. Wraz z pracownikami oraz hostessami zachęcał przechodniów do wstąpienia, skorzystania ze skromnego poczęstunku oraz zapoznania się z konkurencyjną w stosunku do okolicznych instytucji ofertą.
P1011002
Również w pozostałych częściach miasta hostessy informowały o otwarciu Placówki i gorąco zachęcały do wstąpienia do niej.
20140402123053
Nie zapomniano również o najmłodszym przechodniach i gościach Oddziału. Zostały im wręczane baloniki oraz wiatraczki, a w oddziale został także przygotowany dla nich specjalny kącik rysunkowy z kolorowankami oraz upominkami.
P1011000
W Rzeszowskim Oddziale każdy może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz obsługę na najwyższym poziomie. Dla każdego klienta staramy się dopasować jak najlepsze rozwiązanie.
20140402132351
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą Kasy Wybrzeże oraz odwiedzenia naszego nowego Oddziału przy ul. Grunwaldzkiej 36 w Rzeszowie.

Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00.

Wszelkie pytania mogą Państwo kierować telefonicznie pod numerem (17) 854 27 70.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.