Aktualności

Strzał w dziesiątkę

14:41 04.06.2014

Jesienne porządki i wiosenne tchnienie wiatru. Tak można nazwać sytuację naszej placówki na przełomie 2013 i 2014 roku. Porządki zaczęły się w listopadzie, kiedy placówka Kasy Wybrzeże w Warszawie została przeniesiona z siedziby Głównego Urzędu Statystycznego na ulicę Puławską.

Tu, już w nowej odsłonie, chcieliśmy jak najszybciej zaaklimatyzować się w nowej dzielnicy Warszawy. Nie było to łatwe, ale nasz optymizm wziął górę nad wszystkimi niepowodzeniami! Zyskaliśmy sobie przychylność tutejszej społeczności. Mieszkańcy Mokotowa chętnie nas odwiedzają i wdają się w miłe pogawędki, nie tylko na tematy związane z finansami. Zima minęła, przyszedł marzec, a z nim nowa osoba.

W naszym zespole przywitaliśmy Dawida, młodego i uśmiechniętego mężczyznę, który wraz z paniami Krystyną i Jadwigą będą pomagać i doradzać jak tylko potrafią. Nad całym zespołem czuwa niezawodny kierownik placówki Renata Bryzek.
fotka-pracownicy-warszawa
Pracownicy placówki przy ul. Puławskiej 233 A w Warszawie zapraszają do korzystania z usług. Od lewej: Dawid Gromysz, Renata Bryzek, Krystyna Kamińska, Jadwiga Komorowska.

Jak widać zmiana otoczenia na zielony Mokotów i przyjście kolejnej osoby do zespołu było strzałem w „dziesiątkę”. Zapraszamy wszystkich do naszej placówki przy ulicy Puławskiej 233A. Panuje tu wyjątkowa, rodzinna atmosfera. Z chęcią opowiemy Wam o naszej działalności, a nasi doradcy pomogą wybrać ofertę odpowiednią dla każdego.

02-715 Warszawa
ul. Puławska 233A
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 09:00-17:00
tel. (22) 843 63 98
026Warszawa.Pulawska@kasystefczyka.pl

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.