Aktualności

Placówka Wybrzeża na Kaszubach

17:54 22.11.2013

Sierakowice to duża wieś kaszubska w województwie pomorskim. Swoje usługi oferuje tutaj również Kasa Wybrzeże.

Placówka Kasy Wybrzeże mieści się przy ul. Lęborskiej 6b, niedaleko parku Ośmiu Błogosławieństw. W parku tym znajduje się Ołtarz papieski przy którym błogosławiony papież Jan Paweł II 6 czerwca 1999 roku odprawił mszę św. w Pelplinie.

Kasa Wybrzeże funkcjonuje w Sierakowicach od 2 lutego 2004 roku. W przyszłym roku obchodzić będzie dziesiąte urodziny, na które już teraz wszystkich zapraszamy.

W sierakowickiej placówce spotkają Państwo świetnie wyszkolonych specjalistów: Dominikę Jażdzewską - starszego opiekuna finansowego, Emilię Labudę-Lisewską - starszego opiekuna finansowego oraz Natalię Kordę, opiekuna finansowego. Wszyscy nasi pracownicy z przyjemnością poświęcą państwu czas i odpowiedzą na wszelkie możliwe pytania.
qw
Kasa Wybrzeże oferuje szeroki wachlarz usług. Warto zwrócić uwagę na atrakcyjne pożyczki gotówkowe, które można przeznaczyć na spełnienie swoich marzeń, remont, spłatę już obecnych zobowiązań czy też produkty z zakresu ubezpieczeń mieszkaniowych, komunikacyjnych, podróżnych. Ubezpieczenie to dla klienta niewielki wydatek, a jednocześnie daje spokój i pewną ochronę dla rodziny.

Zapraszamy więc serdecznie do placówek Kasy Wybrzeże w całej Polsce!

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.