Aktualności

Porozumienie z NSZZ Policjantow wojewodztwa pomorskiego

11:53 16.02.2012

W styczniu 2012 SKOK Wybrzeże zawarła porozumienie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów woj. pomorskiego w Gdańsku. Porozumienie ma na celu nieograniczony dostęp do usług SKOK Wybrzeże dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych województwa pomorskiego.

SKOK Wybrzeże działa na rynku usług finansowych od 1992 roku. Podczas swojej 20-letniej działalności Kasa ciągle się rozwijała. Swoją działalność rozszerzyła w głównej mierze poprzez  współpracę z zakładami pracy.

Podpisując porozumienie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów pragniemy propagować oszczędzanie i gospodarność przez upowszechnianie idei finansowej samopomocy oraz kształtowanie umiejętności zarządzania finansami wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych policji. Funkcjonariusze i pracownicy cywilni Policji znajdą w naszej ofercie wiele interesującą produktów.

SKOK Wybrzeże posiada 26 oddziałów w całej Polsce, w planach na 2012 r. zostały zatwierdzone nowe lokalizacje placówek. Dzięki zdobytemu doświadczeniu śmiało można powiedzieć, że Kasa przede wszystkim pragnie, aby oferowane produkty i usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających członków.

Prowadząc działalność społeczną Kasa współpracuje głównie ze związkami zawodowymi. Niejednokrotnie organizowaliśmy obchody Dnia Dziecka, Dni Policji, kuligi, turnieje piłki nożnej oraz turnieje wędkarskie. Fundujemy również nagrody w konkursach organizowanych przez związki zawodowe działające przy firmach, z którymi współpracujemy. Wszystkie te działania mają na celu pogłębienie więzi łączącej członków Kasy.

Serdecznie zapraszamy funkcjonariuszy i cywilnych pracowników Policji z województwa pomorskiego do oddziałów SKOK Wybrzeże. Nasi pracownicy na pewno pomogą  w wyborze oferty najbardziej dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.