Aktualności

Poznański oddział w nowym miejscu

09:23 09.01.2013

Poznań, stolica wielkopolski. Miasto, które dzięki piłkarskiemu Euro 2012 pokochały miliony kibiców z całego świata. Tutaj też przy ul. Głogowskiej 125 mieści się placówka Kasy Wybrzeże.

Kasa Wybrzeże funkcjonuje w Poznaniu od 8 lat. Do końca 2012 r. nasza placówka zlokalizowana była w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 A, od 1 stycznia bieżącego roku oddział mieści się przy ul. Głogowskiej 125 obok skrzyżowania z ulicą Hetmańską. Jest to doskonałe miejsce dla naszej Kasy ze względu na lokalizację przy jednej z głównych ulic Poznania, bliskość centrum miasta, dobre połączenia komunikacyjne (obok placówki mieści się zajezdnia tramwajowa).

Bardzo cieszy nas fakt, że zaufała nam tak prestiżowa grupa klientów. Głównym celem naszej Kasy jest zapewnienie Członkom solidnego doradztwa oraz obsługi na najwyższym poziomie.

Oferta naszej Kasy bogata jest w produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Szerokie uznanie ma oferta konsolidacyjna, a to czysty zysk dla naszego portfela. Dzięki pożyczce refinansowej nasi członkowie znacznie zmniejszają swoje zobowiązania finansowe poprzez spłatę kredytów, pożyczek z innych instytucji finansowych i rozłożeniu spłaty  na wydłużony, 10-letni okres. Warto polecić również ofertę depozytową.

Dodatkowo w związku z przeniesieniem oddziału możemy zaproponować specjalne oferty pożyczkowe. Dla tych, którzy myślą o rachunku rozliczeniowym z ubezpieczeniem, godnym polecenia jest Konto na zdrowie, dzięki któremu można dodatkowo zabezpieczyć swoje finanse. Każdy może korzystać z elektronicznego dostępu oraz rozbudowanej sieci bankomatów.

Każdy klient Kasy Wybrzeże może ubezpieczyć swoje mieszkanie, jak również ubiegać się o kredyt hipoteczny i mieszkaniowy.  

– Jestem przekonana, że nowa lokalizacja o wysokim standardzie oraz wykwalifikowana kadra spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – mówi kierownik regionalny Kasy Wybrzeże, Izabela Kędziora. – Spodziewam się również, że wymienione korzyści pozwolą nam dotrzeć z naszą bardzo atrakcyjną ofertą do szerokiego grona klientów z Poznania i okolic.

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego oddziału, gdzie nasi pracownicy chętnie zapoznają Państwa ze szczegółami naszych usług.

Kasa Wybrzeże

Oddział w Poznaniu
ul. Głogowska 125
60-244 Poznań

tel./fax (61) 848 11 46
pon. - pt. 7.00-15.00

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.