Aktualności

Pożyczka na szkolne wydatki

05:49 14.08.2014

Dla niektórych z nas połowa sierpnia to jeszcze okres beztroskich wakacji i urlopów, jednak ci, których milusińscy od września ruszają do szkoły, myślami są już na etapie zakupów niezbędnych pomocy naukowych. Pierwsze dni w szkole to dla dzieci i młodzieży wielki stres, zwłaszcza gdy naukę podejmują w nowej szkole. Warto zapewnić dziecku pewny start i zachęcić je do nauki wyprawką szkolną.

Nowy tornister, zeszyty z ulubionym superbohaterem na okładce, piórnik, kredki, flamastry, farby, bloki – to tylko niektóre pozycje z długiej listy potrzebnych przyborów. Do tego zakupić trzeba podręczniki, których koszt to często kilkaset złotych, a także opłacić składki na komitet rodzicielski czy wykupić obiady w szkolnej stołówce. Należy pamiętać też o zakupie ubrań takich jak strój na zajęcia sportowe oraz nowych butów. Koszty związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego są naprawdę znaczące dla domowego budżetu. Jeżeli nie posiadamy wystarczających pieniędzy na zakup niezbędnych przyborów szkolnych i pomocy naukowych, w Kasie Wybrzeże możemy złożyć wniosek o pożyczkę. Dzięki niej nie będziemy musieli się już martwić o wyprawkę szkolną dla naszych pociech. Przy pomocy taniej pożyczki z Kasy Wybrzeże szybko i łatwo sfinansujemy wszelkie potrzeby z tym związane.
zdjecieoryginalnedzieckoszkolaprzybory
Pożyczka na szkolne wydatki to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa (wstępną informację otrzymamy już w 15 minut) oraz minimum formalności. Istnieje możliwość uzyskania pożyczki bez zaświadczenia o zarobkach – wiadomo, że uzyskanie takiego zaświadczenia z firmy bywa czasochłonne. Raty pożyczki są dostosowane do indywidualnych potrzeb kredytobiorcy, tak by były wygodne do spłaty i nie obciążały zbytnio miesięcznego budżetu. Dopasowanie wysokości raty jest możliwe dzięki dogodnemu okresowi kredytowania oraz atrakcyjnemu oprocentowaniu. Kwota pożyczki może wynieść od 1000 zł wzwyż. Oczywiście kwota pożyczki zależy od naszych potrzeb związanych z szkolnymi wydatkami.

By zapewnić dobry start każdemu uczniowi, musimy zadbać o jego szkolne wyposażenie, a dzięki pożyczce w Kasie Wybrzeże każde dziecko ucieszy się z wymarzonej wyprawki. Sprawdź ofertę pożyczkową już dziś!


Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.