Aktualności

Senior w Kasie Wybrzeże

15:31 31.05.2014

Jesień życia nie musi kojarzyć się z nudą i szarością. Skorzystaj z oferty finansowej Kasy Wybrzeże skierowanej do osób po sześćdziesiątce i korzystaj z życia.

Kasa Wybrzeże przygotowała specjalną ofertę dla osób po 60. roku życia, dzięki której Seniorzy mają dostęp do przygotowanych specjalnie dla nich produktów finansowych. Emeryci i renciści mogą skorzystać między innymi z dostępu do osobistego rachunku oraz specjalnej oferty pożyczkowej.
senior-kasa-wybrzeze
W Kasie Wybrzeże dbamy o tradycję i więzi rodzinne. Szczególnie doceniamy tych, którzy pielęgnują te wartości i przekazują je kolejnym pokoleniom – Seniorów. Dlatego specjalnie dla tej grupy naszych Członków przygotowaliśmy specjalną propozycję! Pożyczka Senior to propozycja skierowana do wszystkich, którzy ukończyli 60. rok życia i otrzymują stałe świadczenia przedemerytalne, emeryturę lub rentę wypłacane przez polski organ emerytalno-rentowy. W ramach pożyczki możemy uzyskać już od 1000 zł, a maksymalnie możemy pożyczyć tyle, na ile pozwoli nam zdolność kredytowa – bez ograniczeń. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel – wypoczynek w sanatorium, remont mieszkania, nowy telewizor lub inne odkładane marzenia. Propozycja ta umożliwia dopasowanie wysokości rat do sytuacji finansowej dzięki dogodnemu okresowi kredytowania, który może wynieść od 3 do 120 miesięcy. Doradca indywidualnie dobierze okres kredytowania, tak by wysokość miesięcznej raty nie była zbyt dużym obciążeniem domowego budżetu. Zawsze możemy spłacić pożyczkę wcześniej bez dodatkowych opłat, co oznacza, że dziś można rozłożyć spłatę pożyczki na dłuższy okres, by miesięczna rata była niska, a gdy uda się nam odłożyć większą kwotę pieniędzy, możemy pożyczkę spłacić w dowolnie wybranym momencie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Istnieje możliwość otrzymania pożyczki bez poręczyciela*.

Pożyczka to nie wszystko! Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą rachunków osobistych w Kasie Wybrzeże. Szeroki wachlarz produktów ułatwi dopasowanie konta do indywidualnych potrzeb. W Kasie proponujemy dedykowany rachunek IKS Senior z tradycyjną obsługą w placówce i tanimi przelewami. Seniorom ceniącym nowoczesne formy dostępu do konta proponujemy rachunek IKS Classic z wygodnym dostępem do środków przez telefon i internet, a dbającym o zdrowie polecamy IKS Med – rachunek osobisty wzbogacony w pakiet opieki medycznej.

Zapraszamy Seniorów do odwiedzenia placówek Kasy Wybrzeże i skorzystania z oferty.


* Udzielenie pożyczki może być uzależnione m.in. od ustanowienia innych zabezpieczeń.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.