Aktualności

Tu każdy znajdzie coś dla siebie

09:30 17.07.2014

Stargard Szczeciński. Na Starym Mieście, w pobliżu ratusza i katedry, przy ul. Grodzkiej 8 D/I znajduje się placówka Kasy Wybrzeże.

Placówka istnieje w tym miejscu od prawie trzech lat, a dokładniej od grudnia 2011 r. O dobro naszych spółdzielców dbają Marta Czyżewska – kierownik, Bartosz Stark – starszy opiekun finansowy, Agnieszka Niwa – opiekun finansowy. Specjaliści Kasy Wybrzeże podchodzą do wszystkich Członków Kasy indywidualnie, wiedząc, że każdy ma inne potrzeby.

W swojej ofercie Kasa Wybrzeże posiada szeroki wachlarz usług – lokaty, pożyczki, konta, karty, ubezpieczenia. Pracownicy aktywnie uczestniczą w promocji oddziału – często zachęcają przechodzące obok placówki osoby do wejścia i zapoznania się z aktualną ofertą Kasy. Wszyscy zainteresowani otrzymują materiały informacyjne dotyczące oferowanych przez nas produktów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz do polecenia Kasy Wybrzeże swojej rodzinie i znajomym.
l-Stargard-Szczecinski-1
Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających placówkę cieszy się pożyczka refinansowa z długim okresem spłaty, dzięki której można znacznie zmniejszyć wysokość miesięcznych rat, a co się z tym wiąże – odciążyć domowy budżet. Dzięki szerokiej ofercie produktowej każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

– Pozostaje nam tylko zaprosić Państwa serdecznie do naszej placówki – mówi Marta Czyżewska, kierownik placówki przy ul. Grodzkiej 8 D/I w Stargardzie Szczecińskim. – Przedstawimy Państwu wszystkie szczegóły naszych usług. Można też kontaktować się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 91 391 05 67, od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki (9 – 17).

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.