Aktualności

Atrakcyjne ubezpieczenia i dużo więcej

16:10 04.08.2014

W dniach 23 – 25 lipca przed placówką przy ul. Stryjewskiego 27 było wystawione stoisko. Przechodnie byli informowani o tym, iż w Kasie Wybrzeże mamy w ofercie szeroką gamę ubezpieczeń.

Gdansk
Poczynając od ubezpieczenia od utraty dokumentów za jedyne 2,90zł miesięcznie, przez ubezpieczenie pojazdów, po ubezpieczenie mieszkań. Polecamy również ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków czy ubezpieczenie podróżne.

- Bardzo atrakcyjne jest ubezpieczenie Optimum Max - konkurencyjne względem ubezpieczenia na życie w ZUS – mówi Marta Dziewicka, kierownik placówki przy ul. Stryjewskiego 27 w Gdańsku. - Za jedyne 26 zł miesięcznie w razie zgonu osoba uposażona otrzymuje 10 000 zł. Przy płaceniu składek przez prawie całe życie, z ZUS-u otrzymujemy tylko 4000 zł zasiłku pogrzebowego. W tak trudnym momencie dodatkowa gotówka na pewno będzie potrzebna.

Kasa Wybrzeże to jednak nie tylko ubezpieczenia czy atrakcyjne pożyczki. W swojej ofercie mamy również lokaty czy fundusze inwestycyjne. Jednym słowem każdy odwiedzający na pewno znajdzie produkt, który go zainteresuje, a profesjonalna obsługa dobierze produkty odpowiednio dla każdego Członka naszej Kasy.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.