Aktualności

Uwolnij się od wielu rat na wiosnę i zyskuj w Kasie Wybrzeże!

15:32 18.04.2014

Czas na wiosenne porządki w finansach? Jeżeli masz kilka pożyczek czy kredytów, połącz raty w jedną! Dzięki temu nie musisz pamiętać o wielu różnych terminach płatności i masz możliwość uzyskania jednej nowej raty, która może być niższa niż suma dotychczas spłacanych.

Jeżeli mamy kilka kredytów, warto pomyśleć o ich konsolidacji, czyli połączeniu kilku zobowiązań w jedno.

Pożyczka konsolidacyjna pozwala na spłatę dotychczas posiadanych zobowiązań finansowych oraz umożliwia uzyskanie dodatkowych pieniędzy na sfinansowanie aktualnych potrzeb. Dzięki niej zamiast kilku rat w różnych bankach będziemy płacić tylko jedną. Korzyści wynikających z takiego rozwiązania jest wiele. Najważniejszą jest możliwość uzyskania niższej raty niż suma dotychczas spłacanych zobowiązań, gdyż konsolidacja zobowiązań pozwala na wydłużenie okresu kredytowania oraz umożliwia uzyskanie niższego oprocentowania. Jeśli dodamy do siebie kwoty dotychczas spłacanych rat i porównamy uzyskaną sumę z ratą pożyczki konsolidacyjnej, może okazać się, że jest ona o wiele niższa. Pożyczka konsolidacyjna jest wygodnym rozwiązaniem dla osób posiadających więcej niż jedno zobowiązanie finansowe. Posiadane raty zamieniane są w jedną – i nie trzeba już pamiętać o kilku płatnościach w miesiącu oraz tracić czasu na ich regulowanie. Ponadto oprócz samego połączenia kredytów można uzyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel, która jest ona wliczana w ratę kredytu konsolidacyjnego.
483x234dlawybrzeza
Istnieje też możliwość ustalenia dogodnego dla nas terminu spłaty, co jest dodatkowym atutem, ponieważ możemy spłacać ratę w dniu, w którym zazwyczaj posiadamy wystarczającą ilość pieniędzy, np. po otrzymaniu wynagrodzenia lub otrzymaniu renty czy emerytury.

Konsolidacja w Kasie Wybrzeże umożliwia spłatę m.in. pożyczek gotówkowych, pożyczek ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, linii pożyczkowych, debetu w rachunku osobistym.

Przyjdź do placówki Kasy Wybrzeże i sprawdź, ile możesz zyskać na wiosnę!

Zalety konsolidacji w Kasie:

  • połączenie dotychczasowych zobowiązań plus możliwość otrzymania dodatkowej gotówki
  • kwota pożyczki dostosowana do Twoich potrzeb
  • dogodny okres kredytowania, nawet do 120 miesięcy
  • atrakcyjne oprocentowanie
  • niskie raty wygodne do spłaty
  • możliwość uzyskania niższej miesięcznej raty niż suma wszystkich obecnie spłacanych rat
  • wybór dogodnego terminu spłaty raty – np. dzień po otrzymaniu wynagrodzenia

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.