Aktualności

W samym sercu Stargardu Szczecińskiego

15:26 14.08.2013

Na skraju dwóch wielkich krain geograficznych – Niziny Szczecińskiej i Pojezierza Szczecińskiego leży Stargard Szczeciński. W tym pięknym mieście Kasa Wybrzeże znajduje się przy ul. Grodzkiej 8 D/I

Stargard Szczeciński to jedno z najstarszych miast w Polsce, jego początki sięgają VIII-IX wieku. Dawniej szybki rozwój miasta Stargard zawdzięczał położeniu przy szlakach handlowych. Dzisiejszy Stargard jest miastem inwestycji, plasuje się w czołówce najlepiej rozwijających się gospodarczo miast w województwie zachodniopomorskim. Stargard Szczeciński to również miejscowości o bogatych walorach rekreacyjno-turystycznych. Na terenie Starego Miasta znajdują się aż dwadzieścia dwa zabytki, którymi zachwyci się niejeden turysta. Brama Pyrzycka, Baszta Białogłówka, Baszta Tkaczy i Basteja to miejsca, które powinien zobaczyć każdy, kto odwiedzi Pomorze Zachodnie.

Na Starym Mieście, w pobliżu ratusza i katedry, przy ul. Grodzkiej 8 D/I znajduje się placówka Kasy Wybrzeże. Placówka istnieje w tym miejscu od prawie dwóch lat, a dokładniej od grudnia 2011 r. O dobro naszych spółdzielców dbają Marta Czyżewska – kierownik, Dorota Kraszewska-Masztalerz – starszy opiekun finansowy, Izabela Zielska – opiekun finansowy oraz Marta Gniadek – opiekun finansowy. Specjaliści Kasy Wybrzeże podchodzą do wszystkich klientów indywidualnie, wiedząc, że każdy klient ma inne potrzeby.

– Największym zainteresowaniem wśród naszych członków cieszy się oferta kredytowa, szczególnie teraz nasza nowa atrakcyjna oferta z bardzo niskim oprocentowaniem. Ponadto wielu spółdzielców zainteresowanych jest ofertą depozytową. Duża liczba członków posiada również polisy ubezpieczeniowe – mówi Marta Czyżewska, kierownik oddziału.

Pracownicy aktywnie uczestniczą w promocji oddziału poprzez dystrybucję bezpośrednią ulotek, jak również gazet „Czas Stefczyka” w urzędach stargardzkich, firmach oraz w pobliskich instytucjach wielobranżowych. Specjaliści Kasy Wybrzeże kolportują również ulotki z ofertą placówki i informują mieszkańców Stargardu o nowych usługach Kasy.

Kasa Wybrzeże posiada szeroką gamę usług – pożyczki, lokaty, ubezpieczenia, konta i karty. To wszystko znajdą Państwo w naszej placówce:

– Dysponujemy obecnie bardzo atrakcyjną ofertą pożyczkową. Mamy również atrakcyjne lokaty oraz polisy ubezpieczeniowe. Zapraszamy serdecznie klientów do placówki –
mówi Dorota Kraszewska-Masztalerz, starszy opiekun finansowy.

Pozostaje nam tylko zaprosić Państwa serdecznie do placówki przy ul. Grodzkiej. Pracownicy Kasy Wybrzeże poświęcą Państwu czas i przedstawią wszystkie szczegóły naszych usług!

73-110 Stargard Szczeciński
ul. Grodzka 8D/I
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9.00-17.00
tel./fax (91) 391 05 67
026stargard.szczecinski@kasystefczyka.pl

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.