Aktualności

Weekend z Kasą Wybrzeże

14:00 24.02.2014

Specjaliści z człuchowskiej placówki dbają nie tylko o dobro swoich spółdzielców, ale i aktywnie promują usługi Kasy Wybrzeże. Podstawą ich działania jest bezpośredni kontakt z klientem. Byli więc obecni w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Człuchowie.

W sobotę, 15 lutego, odbył się Bal Walentynkowy dla seniorów. W sumie na parkiecie człuchowskiego MDK-u wirowało ponad 30 par. I to od samego początku. Rzadko kto podpierał ściany. Zadbali o to seniorzy z Klubu Emeryta „Jedynka”. Zabawa, przeplatana mnogością konkursów, trwała prawie do północy. Radości życia i pogody ducha powinni się od seniorów z Człuchowa uczyć wszyscy!

Z kolei w niedzielę, 16 lutego odbył się walentynkowy koncert operetkowy „Operetka, przeboje i jej czułe słówka” w wykonaniu grupy artystycznej Operus Arte. Rozpoczął się o godzinie 17 - przyszło nań 200 osób. Widowisko zapewniło splot różnych emocji, począwszy od młodzieńczych uniesień, przez flirt, zdradę do gorących namiętności. A wszystko to za sprawą nie tylko operetkowego czardasza czy walca, arii czy duetów, ale również różnorodnych kostiumów, dialogów i niezwykle komicznych scenek aktorskich, które wywołały śmiech u każdego na widowni.

W trakcie zabaw pracownicy naszej placówki w miłej rozmowie starali się precyzyjnie i rzetelnie przedstawiać ofertę. Uczestnicy otrzymali też prezenty: gadżety i gazety „Czas Stefczyka” oraz ulotki z ofertą Kasy Wybrzeże.
WP001726

WP001721
Zadowoleni spółdzielcy są najlepszą formą reklamy, często za ich sprawą trafiają do placówki nowi klienci. A w człuchowskiej placówce Kasy Wybrzeże każdy czuje, że jest traktowany wyjątkowo!

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.