Aktualności

Zmieniamy się dla Was

17:12 17.12.2013

Kasa Wybrzeże stale udoskonala swoje placówki, tak aby stały się one jak najbardziej komfortowe dla swoich spółdzielców. Remontujemy pomieszczenia, przenosimy placówki w miejsca, do których nasi członkowie trafią z łatwością i wracać będą z wielką przyjemnością.

Oprócz placówki w Lęborku w ostatnim czasie zmieniła swoją lokalizację placówka Warszawa Niepodległości. Duży remont przeszła również placówka Gdynia Portowa.

Placówka Warszawa Niepodległości zmieniła swoją lokalizację – teraz można ją znaleźć w budynku przy ul. Puławskiej 233A.

Do specjalistów dodzwonią się Państwo pod numerem telefonu (22) 843 63 98. Nasi pracownicy są do dyspozycji w ciągu tygodnia od godziny 9 do 17. Z ogromną uwagą przyjrzą się Państwa problemom i spróbują znaleźć na nie jak najlepsze rozwiązanie.

Pamiętamy o swoich spółdzielcach z Gdyni. Pomieszczenia oddziału przy ul. Portowej 9 w dniach od 8.11 do 12.11.2013 r. uległy gruntownym zmianom. Już teraz członkowie Kasy Wybrzeże mogą odwiedzać nową placówkę i korzystać z szerokiego wachlarzu naszych usług.

Jeśli chcą Państwo skontaktować się z gdyńską placówką, można dzwonić pod numer (58) 661 91 40. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Zapraszamy Państwa serdecznie do placówek Kasy Wybrzeże w całej Polsce!

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.